לקוחות יקרים, עקב השריפה ביקב, לצערנו לא ניתן זמנית לרכוש יינות, נעדכן בהמשך.

ושֲׁתֵה בְלֶב טוֹב יֵינֶך

כשאופי וטעם
מתחברים לסדרה

ביינות שלנו משתקף מארג סוחף של טעמים עשירים, ניחוחות מגוונים וארומה שמשלבת עומק וחיות. היין אותו אתם לוגמים בהנאה הוא פרי פרפקציוניזם שמקיף את כל מרכיבי היין ותהליך הייצור. הייננים שלנו מסתובבים בכרמים, מאתרים את החלקות האיכותיות ביותר ורק מהן רוכשים את הענבים. התהליך הזה מתבצע בכל שנה מחדש על מנת להפיק מכל בציר את הענבים האיכותיים ביותר ולהבטיח התאמה מוחלטת לפילוסופיית היין שלנו. הבציר כולו מתבצע באופן ידני ומלא ברגש של אהבה אמיתית ליין. אנו נשמרים מפני כל נגיעה מכנית בתהליך הבציר כי חשוב לנו לשמר את אשכולות הענבים שלמים ויבשים, נטולי מעך, רטיבות ואורחים בלתי רצויים.

בחודשי הבציר, לקראת חצות הלילה, מתאספים עובדי היקב ובוצרים את החלקה או השורה שנבחרה. האשכולות נבצרים לארגזים יעודיים המבטיחים שלמות ושמירה על איכות. העבודה מסתיימת לקראת עלות השחר. בטרם תזרח השמש ותחמם את הענבים הקרירים מצינת הליל, הם כבר מובלים בטמפרטורה קרירה ומוצלת בדרכם אל היקב. התהליך המוקפד הזה מגביל אמנם את כמות היין אותה אנחנו מסוגלים לייצר, אבל מבטיח איכות וחווית יין נדירה ומסעירה.

לכל יין שאנחנו מייצרים יש את האופי והטעם היחודיים רק לו. לכל יין אנחנו מעניקים את הטיפול והליווי שהופכים אותו למה שהוא.

סדרת שִֹרְיוֹן

סדרת היינות הבהירים שלנו. היינות הם בעלי הווי חגיגי, אופטימי ואוורירי, כמו שואבים השראה מפסגתו הצחורה של החרמון ש'שריון' זהו שמו השני. בדיוק כמו ההר שעל שמו הם נקראים, את יינות שרין מומלץ לשתות בטמפרטורה צוננת וקרירה.

שִֹרְיוֹן שרדונה

יין לבן, מופק מ100% ענבי שרדונה, הענבים נבצרו בבציר ידני מכרמים בהרי ירושלים.
התבגרות של 8 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי חדש.

שִֹרְיוֹן 2019

יין רוזה, מופק מ80% פטי וורדו ו 20% מרלו, הענבים נבצרו בבציר ידני.
היין עבר תהליך השריה קצר, ועשיר בניחוחות פירותיים.

סדרת סטף

סדרת הביכורים שלנו. יינות הסדרה מיוצרים בחביות שצופות אל מעיין הסטף, שמעניק ליקב מן הניחוח הבראשיתי והצלול שלו. כל יינות סדרת סטף מתיישנים  12 חדשים בחביות עץ צרפתי ואמריקאי, מה שיוצר שילוב נדיר של חלקות וחספוס.

סטף בלנד

יין אדום, המופק מ40% קברנה סוביניון, 40% מרלו, 20% מלבק.
מקור הענבים עבור בלנד יחודי זה בכרמים הנטועים בעמק אילון.
הענבים נבצרו בבציר ידני. היין יושן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

סטף קברנה סוביניון

יין אדום, המופק מ100% ענבי קברנה סוביניון.
הענבים נבצרו בבציר ידני מכרמים בהרי יהודה.
היין יושן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

 

סטף בלנד ( 375 מ״ל)

יין אדום, המופק מ40% קברנה סוביניון, 40% מרלו, 20% מלבק.
מקור הענבים עבור בלנד יחודי זה בכרמים הנטועים בעמק אילון.
הענבים נבצרו בבציר ידני. היין יושן במשך 12 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

סדרת רזיאל

הסדרה הפופולרית שלנו. היא נקראת על שמו של ההר שבו גדלים רבים מהכרמים מהם אנו בוצרים את ענבי היין. בסדרה תמצאו יינות אקסלוסיביים מזן קברנה סוביניון, מרלו ושיראז, שהתיישנו 18-20 חודשים בחביות עץ צרפתי ואמריקאי חדשות.

רזיאל מרלו

יין אדום, המופק מ-100% ענבי מרלו.
הענבים נבצרו בבציר ידני מכרם בהר ברכה הנטוע בגב ההר בגובה של כ 840 מטר מעל פני הים.
היין יושן במשך 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

רזיאל שיראז

יין אדום המופק מ-100% ענבי שיראז.
הענבים נבצרו בבציר ידני מכרם דולב הנטוע בהרי השומרון בגובה של כ700 מטר מעל פני הים.
היין יושן במשך 20 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי חדשות.

רזיאל קברנה סוביניון

יין אדום, המופק מ-100% ענבי קברנה סוביניון.
הענבים נבצרו בבציר ידני מחלקת "כרם אביה" הנטוע בהרי השומרון בגובה של כ720 מטר מעל פני הים.
היין יושן במשך 18 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי.

סדרת יערים

סגנון פורט

יערים הינו יין קינוח בסגנון פורט, בעל מנעד טעמים יוצא דופן. היין הופק מענבי מרלו ופטי ורדו שנקלטו בבציר מאוחר בשלב של הבשלה גבוהה.לאחחר תהליך תסיסה יחודי לסגנון זה וחיזוק באלכהול, התבגר היין במשך ארבע שנים בחביות עץ אלון החשופות לחומה הטבעי של השמש. תהליך ההיתישנות תרם ליין מרקם ריבתי וטעם עז. היין מאופיין בגוון קרמלי עמוק, ניחוחות של פירות יבשים, דבש תאנים ורמזים של קקאו ופלפל אנגלי.יין זה ישמש כקינוח מושלם לכל ארוחה חגיגית..

סדרת הר איתן

סדרת הבוטיק שלנו. הסדרה כוללת יין בלנד שמורכב מפסיפס הטרוגני של זנים שהתיישנו 24 חודשים בחביות עץ צרפתי חדשות עד להפיכתם ליצירה מושלמת של יין ייחודי וענוג. כמו ההר שעל שמו הוא נקרא, היין מתנוסס בצמרת העדפותיהם של אוהבי היין.

בלנד הר איתן 

היין הינו בלנד של ענבי קברנה סוביניון(60%) מרלו (20%) פטיט וורדו (20%), הכרמים אשר נבחרו לבלנד ייחודי זה נטועים בהרי הגליל העליון ונבצרו בבציר ידני. עם סיום התסיסה המלולקטית וייצוב היין הועבר כל זן לחבית נפרדת והתבגר במשך 12 חודשים. לאחר מכן מוזגו היינות לבלנד הסופי והוחזרו לחביות העץ ל-12 חודשים נוספים. היין יושן בסך הכל 24 חודשים בחביות עץ אלון צרפתי ואמריקאי רובן חדשות.

קברנה סוביניון

קברנה סובניון מסדרת הר איתן 2016 הופק בתהליך ייחודי ומוקפד והתבגר בחביות עץ אלון צרפתי במשך 24 חודש. היין אלגנטי בעל צבע עשיר וטעם מעודן, שופע ארומות של תותי יער מתוקים עם נגיעות קלות של וניל וקליפת עץ, ולו מגע קטיפתי עם החך וטעם פירותי מעוגל עם טאנינים משולבים היטב. היין ימשיך להתפתח בבקבוק 8-10 שנים משנת הבציר בתנאי שמירה נאותים. טמפרטורות הגשה מומלצת 18 מעלות.

דילוג לתוכן